BE ACTIVE EXTREME WIND STOPPER 

bielizna termoaktywna craft actvie windstopper

Bielizna termoaktywna CRAFT ACTIVE EXTREME WINDSTOPPER® doskonałe rozwiązanie dla osób o wysokiej aktywności ruchowej, w umiarkowanych i niskich temperaturach, gdzie wydalana jest ogromna ilość ciepła i pary wodnej. Materiał ten szybko transportuje wilgoć, szybko schnie, pozostawiając Nasz skórę suchą nawet podczas intensywnych treningów.

Elastyczne i ultralekkie ( 86 g/m2 ) panele z membrany Gore Windstopper®. Zapewniając pełną ochronę przed wiatrem, miejsc narażonych na wychłodzenie, oferując jednocześnie wysoką oddychalność i odprowadzanie wilgoci

ACTIVE EXTREME WS - jest wykonana z cienkiego, bardzo lekkiego i niezwykle elastycznego materiału, który jest tkany kanałowo z dwóch wysoko technologicznych włókien poliestrowych. Sześcio kanałowe włókno przylegające do skóry transportuje pot, który ochładza ciało. Z zewnątrz, puste w środku włókno izoluje tak samo dobrze jak transportuje pot to wierzchniej warstwy.

CRAFT ACTIVE EXTREME WINDSTOPPER® nie chłonie przykrych zapachów, dłużej pozostaje świeższy, a jego elastyczność gwarantuje perfekcyjne dopasowanie i pełną swobodę ruchu.

Jest 4 produktów.

BE ACTIVE EXTREME WIND STOPPER

Filtry