19X_RUN_SS16_13_W.jpg


RUN

CRAFT Run został zaprojektowany dla ludzi kochających biegać rekreacyjnie jak i dla sportowej elity bijącej światowe rekordy. Łącząc w sobie zaawansowane kroje i najwyższej jakości tkaniny, nasza kolekcja odzieży do biegania zapewnia doskonałą ergonomię, odprowadzenie wilgoci, termoregulację oraz swobodę ruchów.  

Sprawdź produkty

BIKE

Nieważne czy jesteś wyczynowym kolarzem, ostrokołowym sympatykiem espresso, czy zapalonym rowerową turystyką pasjonatem – kolekcja BIKE przeznaczona jest dla Ciebie. Wysoce funkcjonalne, elastyczne materiały idealnie dopasowane do ciała, wspomagają zarządzanie temperaturą ciała, zwiększają aerodynamikę, a przede wszystkim gwarantują komfortową jazdę w każdych warunkach.

Sprawdź produkty


CROSS-COUNTRY

Jak możemy skorzystać na zdobyciu 38 medali zdobytych przez sportowców Craft podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi? Doświadczenie zdobyte w pracy ze światową czołówką narciarzy biegowych pozwoliło nam zaprojektować i tworzyć wyjątkowe produkty Cross-Country czego rezultatem jest kolekcja AW16.

Sprawdź produkty

BASELAYER

Podstawowa warstwa sprawnie transportuje wilgoć z dala od skóry i wydala poza odzież, gdzie ta wyparowuje lub jest przekazana do następnej warstwy odzieży. Dla optymalnego wyniku sportowego i komfortu, bielizna Craft powinna być zawsze ubierana pod warstwy wierzchnie Twojego ubioru, bez względu na warunki pogodowe.  

Sprawdź produkty


SPORTSWEAR

Nasza kolekcja Sportswear idealnie łączy czas relaksu z promowaniem sportowych celów. Bogaty asortyment różnych rodzajów kurtek daje pewność, że zawsze znajdziesz idealne rozwiązanie na dane warunki pogodowe. Stworzone z miękkich i funkcjonalnych materiałów, w tym tkaniny oddychające i oryginalne kroje, linia Sportswear zapewnia bardzo ważną funkcję i niesamowity komfort.

Sprawdź produkty

ACCESORIES

W sporcie tak jak w życiu, sukces zbudowany jest na detalach. Te drobne szczegóły, jak komfortowe skarpetki, niezawodne rękawiczki, ciepła czapka, wygodny pas na bidon z napojem energetycznym, czy przeciwdeszczowe ochraniacze na buty, mogą zrobić dużą różnicę. .

Sprawdź produkty