CRAFT Belle Solo Bib Shorts 1904975-9900 spodenki damskie

Model spodenek rowerowych przeznaczony dla profesjonalnych rowerzystek, spędzających na rowerze większość wolnego czasu. Spodenki są bardzo precyzyjnie wykończone, wykonane z lekkiego, elastycznego materiału, która doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Zastosowanie materiału BODY-CONTROL nadaje odpowiednią kompresję co zapobiega drganiom i poprawia regenerację mięśni. Nogawki spodenek są laserowo docinane i po wewnętrznej stronie wykończone silikonowym printem. Szelki spodenek wykonane są w całości z lekkiej siatki. Ponadto w modelu zastosowano wkładkę- INFINITY C2 PAD. 

CECHY:

- techniczny, lekki materiał

- LYCRA SPORT- włókno BODY CONTROL

- COLD BLACK- włókno zapobiegające nadmiernemu przegrzewaniu, chroni przed promieniowaniem UV

- idealne dopasowanie

- laserowe wykończenie nogawek

- silikonowe printy utrzymujące nogawkę na miejscu

- szelki wykonane z lekkiej siatki

- nowa wkładka- INFINITE C2 PAD

 

Wkładka C2:
Pad Infinity C2 jest 3 warstwowy, bezszwowy, anatomiczny, przeciwbakteryjny i właściwy dla danej płci. Wykonany z najwyższej jakości materiałów OEKO-TEX.


Warstwa 1
Pierwsza warstwa wykonana jest z wysokiej jakości materiału stretch z printem, który pokazuje co dokładnie znajduje się wewnątrz. Cztero-kierunkowy, elastyczny materiał pozwala na pełne dopasowanie i przyleganie w trakcie jazdy na rowerze. Kolorowy print jest w pełni bezpieczny dla skóry.


Warstwa 2
Druga warstwa to komfortowa, miękka i świetnie amortyzująca pianka o średniej gęstości, zgodna z certyfikatem OEKO-TEX Level 1, który jest najwyższej jakości ochroną dla skóry. Sprężystość drugiej warstwy nawiązuje do elastycznego materiału warstwy pierwszej.

Warstwa 3
Trzecia warstwa wykonana jest z pianki wspomagającej, która posiada nową zwiększoną grubość. W połączeniu z pianką średniej gęstości tworzy perfekcyjną kombinację absorbującą energię, rozpraszając wstrząsy jak system anti-shock.Warstwa najgrubszej pianki gwarantuje pełne wsparcie oraz przepływ powietrza dzięki zastosowaniu technologii specjalnej pianki bąbelkowej. Ta warstwa jest laserowo wycinana dla optymalnego komfortu, ochrony oraz swobody ruchów.Dzięki laserowej obróbce warstwa trzecia idealnie łączy się z warstwą drugą zapewniając doskonałą elastyczność podczas ruchów ciała.

GĘSTOŚĆ: 100kg

GRUBOŚĆ: Siedzenie i przód 12mm, centralnie 6-8mm, boki 4mm

  • XS
  • S
  • L

349,99 zł brutto

-30%

499,99 zł brutto

Cechy

PłećKobiety
Dł. nogawkiKrótka
SzelkiTak